Alaiye Resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Incekum, 18.4.2018, All inclusive
Alaiye Resort & Spa
Termín:
Načítám ... 18.4. – 25.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:133770460
18 529 Kč (-0 %)
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Alaiye Resort
Popis
Hotel plný zábavy, sportovního vyžití s výbornými službami pro širokou klientelu. V restauracích na Vás čekají kulinářské speciality.
Poloha
hotel (48 000 m2) nedaleko užší písečné pláže s pozvolným přístupem do moře oceněné vlajkou „Blue flag“. Vzdálenost na letiště je 105 km a do Alanye 22 km.
Rychlý přehled
pláž oceněná Blue Flag
aquapark
vhodné pro rodiny s dětmi
slunečníky a lehátka zdarma
Stručná poloha
písečná pláž
105 km od letiště
22 km od Alanye
Pojmenování upoutávky 1
Aquapark
Popis upoutávky 1
Aquapark s velkým bazénem (1160m2), relax bazénem a dětským bazénem.
Vybavení hotelu
5* hotel má 443 pokojů v 7 budovách soustředěných kolem velkého bazénu pod kterým se nachází rozlehlá herna pro děti a několik míst k občerstvení. Dále je zde lobby s recepcí a množstvím obchodů, hlavní a 3 á la carte restaurace, 6 barů, disco, velký bazén (1160 m2), relax pool, aquapark, dětský bazén a vnitřní bazén, mini klub, beach volejbal, 2 tenisové kurty, basketbal, lukostřelba, stolní tenis, středisko vodních sportů, kulečník, šipky, internet, fitness, lázně a obchody. Hotel nabízí bohaté animační programy. Slunečníky i lehátka zdarma v hotelu i na pláži (zde podáváno pouze pití).
Vybavení pokoje
199 standardních 2-lůžkových pokojů (26 m2) s možností přistýlky a 197 rodinných (38 m2) pro 4 osoby, sofa, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, parkety a dlažba, SAT-TV, telefon, individuální klimatizace, minibar, trezor a balkon.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
199 standardních 2-lůžkových pokojů (26 m2) s možností přistýlky, sofa, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, parkety a dlažba, SAT-TV, telefon, individuální klimatizace, minibar, trezor a balkon 6m2.
Pojmenovani_zarizeni_2
Restaurace
Popis_zarizeni_2
All Inclusive program od 10:00-01:00h. Klienti mohou využít hlavní restauraci, 3 á la carte restaurace a 6 barů.
Stravování
rozmanitý All inclusive.
Náš názor
živý hotel, výborné služby pro širokou klientelu.
Odkaz na www
http://www.alaiyehotels.com
Www odkaz popis 1
www.alaiyehotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní pojištění.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem naší cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Před odletem na Vaši dovolenou si prosím zkontrolujte platnost Vašeho cestovního dokladu dle podmínek vstupu do dané země.

Ke vstupu do Egypta musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 6 měsíců po návratu z dané destinace.

Ke vstupu do Turecka musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 150 dnů od data vstupu na území Turecka.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK