Kirman Hotels Arycanda De Luxe , Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Konakli, 11.4.2018, Ultra all inclusive

Kirman Hotels Arycanda De Luxe starstarstarstarstar

Kirman Hotels Arycanda De Luxe
LM
Termín:
Načítám ... 11.4. – 18.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo zájezdu:133769214
14 931 Kč (-0 %)
100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kirman Arycanda De Luxe
Popis
Vyhledávaný hotel stranou dopravnímu ruchu a v pěší vzdálenosti od obchodního centra, až se 2 dětmi zdarma.
Poloha
Kirman hotel v malebné zátoce Karaburun (20 000 m2) u krásné a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost na letiště 90 km, Side 25 km a Alanya 33 km.
Pojmenování upoutávky 1
Restaurace
Popis upoutávky 1
V hotelu se nachází hlavní restaurace a 3 á la carte restaurace. Hotel je vyhlášený výbornou stravou Ultra All Inclusive.
Pojmenování upoutávky 2
Bazén
Popis upoutávky 2
V krásné zahradě je hlavní bazén o rozloze 1200 m2 se třemi skluzavkami.
Vybavení hotelu
5* hotel (2004) má 356 pokojů, loby s recepcí a řadou obchodů, hlavní a 3 á la carte restaurace,10 barů, disco, amfiteátr, v krásné zahradě hlavní bazén (1200 m2), 3 skluzavky, dětský bazén, vnitřní bazén (380 m2), mini klub, na pláži beach volejbal a středisko vodních sportů, tenis, stolní tenis, basketbal, mini kopaná, kulečník, šipky, internet, fitness a lázně. Hotel nabízí každodenní animační programy. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v hotelu i na pláži.
Vybavení pokoje
316 standardních velmi moderních 3-lůžkových (29 m2) s možností přistýlky a 40 rodinných pokojů s oddělenými ložnicemi (45 m2) pro 5 osob, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, dlažba a parkety, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, trezor a balkon.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na okolí s možností 2 přístýlek
Popis zařízení 1
moderní pokoje s možností 2 přistýlek , sociální zařízení, vysoušeč vlasů, dlažba a parkety, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, trezor a balkon.
Stravování
výborná strava Ultra All inclusive.
Náš názor
vyhledávaný hotel stranou dopravnímu ruchu a v pěší vzdálenosti od obchodního centra, až se 2 dětmi zdarma.
Odkaz na www
http://www.kirmanhotels.com.tr
Www odkaz popis 1
www.kirmanhotels.com.tr
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní pojištění.
Rychlý přehled
klidná poloha
až 2 děti zdarma
zahrada
výborné stravování
Stručná poloha
u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem
90 km od letiště
25 km od Side
33 km od Alanye
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem naší cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Před odletem na Vaši dovolenou si prosím zkontrolujte platnost Vašeho cestovního dokladu dle podmínek vstupu do dané země.

Ke vstupu do Egypta musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 6 měsíců po návratu z dané destinace.

Ke vstupu do Turecka musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 150 dnů od data vstupu na území Turecka.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK