Kleanthi, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Gouves, 27.5.2018, Bez stravy
Kleanthi
LM
Termín:
27.5. – 3.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129445738
5 430 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

800 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kleanthi Apartments
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Všechny apartmány jsou vybavené vlastním sociálním zařízením s WC, kuchyňským koutem, mini ledničkou, trezorem, klimatizací a balkonem nebo terasou.
Poloha
Kleanthi Apartments jsou umístěné v klidné a zelené lokalitě v letovisku Gouves, cca 800 m od jeho samotného centra s obchůdky, bary a tavernami. Písčitá pláž s pozvolným vstupem je od hotelu vzdálena cca 500 m. Od letiště je hotel vzdálen cca 15 km.
Pláž
cca 500 m od písčité pláže
Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní hala s 24h recepcí, úschovna zavazadel, WiFi, knihovna, TV koutek, venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, restaurace, bar.
Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace, trezor.
Stravování
Vlastní stravování
Snídaně: bufetové snídaně
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Travel Planet s. r. o., IČ 27405141. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK