Konstantina, Řecko, 23.8.2017, Bez stravy
Konstantina
LM
Termín:
23.8. – 30.8.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Katovice)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:105701457
7 738 Kč (-26 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis hotelu

Poloha

Agiokampos je malá, turistická vesnice umístěná 150 km jižně od Soluně. Výhodou tohoto místa je okouzlující, 11 km dlouhá pláž, která prochází postupně přes tři vesnice: Velika, Sotiritsa a Agiokampos. Pláž se zalidňuje hlavně o víkendech v létě a v srpnu, kdy Řekové jezdí na dovolenou. Atmosféra tohoto místa je opravdu řecká, rustikální a rodinná. Taverny vaří ,,pro své" a spíše zde nepotkáme dav turistů ze Záp. Evropy. V okolí najdeme 2 promenády (ve Velice a Agiokamposu), obchody, restaurace, kavárny, bary, taverny a několik nočních klubů s diskotékou a bankomat. V Sotiritse je také lékařská služba a lékárna. Na pláži, vedle křišťálově čisté vody a výhledů na okolní kopce, na Vás čeká několik plážových klubů se slunečníky a lehátky. Studia Konstantina se nacházejí v druhé pobřežní linii, blízko pláže a hlavní ulice. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 3 - 3,5 hodiny.

Pláž

Studia Konstantina se nacházejí cca 70 m od široké, písčito-oblázkové pláže. Pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení

Pěkně upravené zelené plochy, gril, zahradní nábytek.

Pokoje

Příjemná a funkčně zařízená studia Konstantina se skládají z obývacího pokoje, jež slouží současně jako ložnice pro 2 osoby, a kuchyňského koutu se základním vybavením - v části studií jsou to 2 pokoje (lednice, sporák, nádobí a příbory), koupelna s WC a malý balkon/terasa (balkóny a terasy tvoří společnou sekvenci). Kromě toho satelitní TV, klimatizace (individuálně nastavitelná, za poplatek cca 5 EUR/den). Ručníky a čisticí prostředky ve vlastní režii. Bez možnosti postýlky.

Strava

Vlastní. Je zde možnost doplatku do All inclusive light (podávaný v taverně v Agiokamposu): Snídaně a večeře formou bufetu. Oběd ve formě jednoho jídla typu souvlaki nebo moussaka s přísadami, polévkou dne a salátu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů podávaných v hodinách 10:00-22:00 (pivo, víno, ouzo, tsipouro, nebo místní, silný alkohol). Děti do 12 let obdrží All inclusive zdarma (pokud si ostatní členové rodiny zakoupili All Inclusive). Doplatek do All Inclusive light zahrnuje bar v polské zóně. Možnost příplatku za bar v polské zóně: ​​nealkoholické nápoje, pivo, bílé a červené víno.

Sport a zábava

POLSKÁ ZÓNA. Nemožné si nechat ujít! Hry, soutěže, sport, tématické akce, grilování a nové dovolenkové známosti. Vše polsky a s úsměvem! Zveme Vás na zábavu 7x týdně od 18:00 do 23:00 v období od 26.04 do 04.10.

Internet

V hotelu je bezdrátová Wi-Fi síť.

Místní kategorie

Tři klíče

Náš názor

Elegantní, prostorná a pohodlná studia Konstantina se nacházejí v blízkosti pláže a promenády. Doporučujeme doplatek do All inclusive, což Vám umožní vytvořit kompletní dovolenou za velmi výhodnou cenu. Velmi doporučujeme integraci mezi ostatními rekreanty v polské zóně. Pevně stavíme na zábavě a garantujeme, že strávená dovolená v Agiokamposu rozhodně nebude nudná.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště-hotel-letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denního zájezdu = 10 nocí, v případě 12 denního zájezdu = 11 nocí), strava dle rozpisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Go Afrika s.r.o., IČ 26859220. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK