L´Ancora Beach, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 15.4.2018, All inclusive
L´Ancora Beach
LM
Termín:
15.4. – 22.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:133769402
15 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
Popis
Hotel s kvalitními službami vhodný pro páry každého věku i mladé rodiny.
Poloha
4* hotel, který prošel rekonstrukcí v r.2016 patří do sítě hotelů Mine Hotels, zaručujících kvalitu. Hotel je situován na soukromé pláži, oceněné Modrou vlajkou, přímo v centru Kemeru. Vzdálenost na letiště je zhruba 55 km, od centra města Antalya 45 km.
Pojmenovani_zarizeni_2
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s možností 2 přistýlek
Popis_zarizeni_2
2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek s balkonem, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, zpoplatněné wi-fi,klimatizace a trezor.
Stravování
All inclusive.
Náš názor
hotel s kvalitními službami vhodný pro páry každého věku i mladé rodiny
Odkaz na www
http://www.minehotels.com
Www odkaz popis 1
www.minehotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní pojištění.
Rychlý přehled
výhodná poloha
kvalitní služby
vhodné pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
na soukromé pláži oceněné Modrou vlajkou
v centru Kemeru
55 km od letiště
Pojmenování upoutávky 1
SPA
Popis upoutávky 1
V hotelu mohou klienti využívat turecké lázně, saunu či posilovnu.
Vybavení hotelu
4* hotel s celkovou kapacitou 233 pokojů - 69 komfortních pokojů ( 18-25 m2), 99 standardních pokojů (16-25 m2), 57 courtyard pokojů (16 m2), 8 rodinných pokojů (35 m2), recepce, zpoplatněné wi-fi připojení, hlavní restaurace, 2 bary (Sailors Bar & Pool Bar), venkovní bazén s dětskou částí (160 m2), stolní tenis, šipky, plážový voleyball, fitnes, sauna, turecké lázně. Slunečníky a lehátka zdarma.
Vybavení pokoje
2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek s balkonem nebo courtyard pokoje s terasou do haly s bazénem, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, zpoplatněné wi-fi,klimatizace, minibar v komfortních pokojích a trezor za poplatek..
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
courtyard pokoje s možností 1 přistýlky s terasou do haly s bazénem, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, zpoplatněné wi-fi,klimatizace a trezor.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK