Las Gaviotas/Los Delfines - Mar Menor pro seniory 55+, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Cálida, La Manga, 26.6.2017, Plná penze

Las Gaviotas/Los Delfines - Mar Menor pro seniory 55+ starstarstarstar

Las Gaviotas/Los Delfines - Mar Menor pro seniory 55+
Termín:
26.6. – 3.7.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:105490465
18 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Komplex 2 hotelů (Las Gaviotas a Los Delfines) nacházející se přímo v oblasti La Mangy. Vzdálenost hotelů od pláže Mar Menoru a pláže Středozemního moře je 50 - 200 metrů. V okolí komplexu se nachází množství restaurací, barů a autobusová zastávka. Pár zastávek od hotelů se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr. V blízkosti se nachází také jedno z nejstarších španělských měst – Cartagena a hlavní město regionu - Murcia. Komplex je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní! Las Gaviotas 4* se nachází hned vedle Los Delfines 4* a oba hotely patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania.

Doba transferu z letiště San Javier do hotelu cca 30 min.
Popis zájezdu
CK si pro Vás připravila velmi zajímavou destinaci! Vydejte se poznat Čechy zatím neobjevené španělské „Mrtvé moře" do provincie - Murcia, ve které leží jedna z největších pobřežních lagun - Mar Menor (Malé moře).

Klidná, teplá (teplota vody je až o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna je od Středozemního moře oddělena úzkým pruhem pevniny, který se nazývá - „La Manga“. Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Vzhledem k mělkosti moře je zde poměrně stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře vhodné i pro neplavce, jelikož je povětšinou mělké (v nejhlubším místě je to cca 7 m).

Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za - léčivým bahnem, které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd.

Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou nejčastějšími důvody, proč je tato oblast velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory!

Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+. Připravili jsme si pro Vás stále oblíbenější destinaci v dotovaných zájezdech pro seniory 55+! Vydejte se poznat Čechy zatím málo objevené španělské „Mrtvé moře" do provincie Murcia, ve které leží jedna z největších pobřežních lagun Mar Menor (Malé moře).

Další informace o Murcii a léčivém bahně naleznete na webu CK a webu CK
Akce
Plážový servis (slunečníky a křesílka) ZDARMA k zapůjčení u delegátky! (pozor - omezené množství!!)
Cena obsahuje
- Zpáteční letenka Praha – Murcia San Javier – Praha
(* let 3/7, 19/10 a 20/10 je z Valencie do Prahy a let 28/8/2017 je z Prahy do Valencie (transfer z/do hotelu u těchto letů trvá cca 3-4 hodiny, jinak je to cca 0,5 hodiny))
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 a více nocí ve 4* hotelu
- PLNÁ PENZE formou švédských stolů
- Voda 0,35l a víno 0,2l podávané k obědu a večeři
- 1 x výlet autobusem La Manga a Cabo de Palos
- 1 x výlet pěšky s doprovodem k léčivému bahnu na tzv. Jelení ostrov (boty do vody a nádobu na bahno s sebou!)
- 1 x výlet pěšky s doprovodem na typické trhy v Cabo de Palos konané každou neděli
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

- Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci). Pozor - omezené množství!
Cena neobsahuje
- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Svoz na letiště Václava Havla v Praze

Svozy na letiště Václava Havla v Praze
Svozová místa:

- Frýdek- Místek cena 400,- Kč/ 1 směr
- Ostrava cena 400,- Kč/ 1 směr
- Opava cena 400,- Kč/ 1 směr
- Nový Jičín cena 400,- Kč/ 1 směr
- Olomouc cena 400,- Kč/ 1 směr
- Prostějov cena 400,- Kč/ 1 směr
- Brno cena 300,- Kč/ 1 směr
- Velké Meziříčí cena 300,- Kč/ 1 směr
- Jihlava cena 250,- Kč/ 1 směr

Vybavení hotelu
V obou hotelích se nachází recepce 24h denně, restaurace, bar, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu zdarma, wi-fi připojení (za poplatek), konferenční sál, výtah, trezor, úschovna zavazadel. Hotely nenabízejí možnost půjčení ručníků na pláž. Klienti mohou využívat společné prostory, vč. bazénů a sluneční terasy obou hotelů.
Vybavení pokoje
Pokoje s vlastním sociálním zařízením, terasa nebo balkon, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minilednička, trezor (za poplatek), klimatizace, telefon.
Stravování
PLNÁ PENZE formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k obědu a k večeři.
Pláž
Komplex se nachází cca 50 - 100 m od pláže Mar Menor s klidným a pozvolným vstupem do moře a cca 100 - 200 m od dlouhé krásné pláže Středozemního moře s jemným pískem. Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci) - pozor - omezené množství!


UPOZORNĚNÍ: Název hotelu, ve kterém budete v rámci komplexu ubytováni, bude upřesněn cca 7 dní před odletem spolu s pokyny na cestu.

NÁŠ TIP: Hotelový komplex na ideálním místě mezi dvěma moři. V pěší vzdálenosti pláž Mar Menor, pláž Středozemního moře, Jelenní ostrov s léčivým bahnem, bary, obchůdky, restaurace, centrum Cabo de Palos s trhy konanými každou neděli.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Quality Tours s.r.o., IČ 26122669. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK