Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Las Gaviotas/Los Delfines - Mar Menor pro seniory 55+ - Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Cálida - La Manga

Las Gaviotas/Los Delfines - Mar Menor pro seniory 55+ starstarstarstar

Las Gaviotas/Los Delfines - Mar Menor pro seniory 55+
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Poloha
Komplex 2 hotelů (Las Gaviotas a Los Delfines) nacházející se přímo v oblasti La Mangy. Vzdálenost hotelů od pláže Mar Menoru a pláže Středozemního moře je 50 - 200 metrů. V okolí komplexu se nachází množství restaurací, barů a autobusová zastávka. Pár zastávek od hotelů se nachází tzv. Jelení ostrov s ložiskem léčivého bahna. Centrum městečka La Manga je vzdáleno pouhý kilometr. V blízkosti se nachází také jedno z nejstarších španělských měst – Cartagena a hlavní město regionu - Murcia. Komplex je díky své poloze ideálním místem k odpočinku, ozdravným pobytům a objevování nevšedních zajímavostí, kterými se tato oblast pyšní! Las Gaviotas 4* se nachází hned vedle Los Delfines 4* a oba hotely patří pod jeden hotelový řetězec Hotelania.

Doba transferu z letiště San Javier do hotelu cca 30 min.
Popis zájezdu
CK si pro Vás připravila velmi zajímavou destinaci! Vydejte se poznat Čechy zatím neobjevené španělské „Mrtvé moře" do provincie - Murcia, ve které leží jedna z největších pobřežních lagun - Mar Menor (Malé moře).

Klidná, teplá (teplota vody je až o 5 °C vyšší než teplota Středozemního moře) a velmi slaná laguna je od Středozemního moře oddělena úzkým pruhem pevniny, který se nazývá - „La Manga“. Na tomto unikátním místě je tedy možné se vykoupat v příjemně teplé vodě a poté si svlažit tělo ve Středozemním moři. Vzhledem k mělkosti moře je zde poměrně stálá teplota, která umožňuje koupání i v nejchladnějších měsících roku a navíc je toto moře vhodné i pro neplavce, jelikož je povětšinou mělké (v nejhlubším místě je to cca 7 m).

Spousta cestovatelů se do této oblasti vydává za - léčivým bahnem, které je svým složením podobné bahnu Mrtvého moře v Izraeli a které blahodárně působí na tělo a napomáhá léčit kožní onemocnění, bolavé klouby, revma, atd.

Klimatické podmínky, slanost moře a léčivé bahno jsou nejčastějšími důvody, proč je tato oblast velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací zvláště pro seniory!

Dotované zájezdy Mar Menor pro seniory 55+. Připravili jsme si pro Vás stále oblíbenější destinaci v dotovaných zájezdech pro seniory 55+! Vydejte se poznat Čechy zatím málo objevené španělské „Mrtvé moře" do provincie Murcia, ve které leží jedna z největších pobřežních lagun Mar Menor (Malé moře).

Další informace o Murcii a léčivém bahně naleznete na webu CK a webu CK
Akce
Plážový servis (slunečníky a křesílka) ZDARMA k zapůjčení u delegátky! (pozor - omezené množství!!)
Cena obsahuje
- Zpáteční letenka Praha – Murcia San Javier – Praha
(* let 3/7, 19/10 a 20/10 je z Valencie do Prahy a let 28/8/2017 je z Prahy do Valencie (transfer z/do hotelu u těchto letů trvá cca 3-4 hodiny, jinak je to cca 0,5 hodiny))
- Transfer letiště – hotel – letiště
- 7 a více nocí ve 4* hotelu
- PLNÁ PENZE formou švédských stolů
- Voda 0,35l a víno 0,2l podávané k obědu a večeři
- 1 x výlet autobusem La Manga a Cabo de Palos
- 1 x výlet pěšky s doprovodem k léčivému bahnu na tzv. Jelení ostrov (boty do vody a nádobu na bahno s sebou!)
- 1 x výlet pěšky s doprovodem na typické trhy v Cabo de Palos konané každou neděli
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

- Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci). Pozor - omezené množství!
Cena neobsahuje
- Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Svoz na letiště Václava Havla v Praze

Svozy na letiště Václava Havla v Praze
Svozová místa:

- Frýdek- Místek cena 400,- Kč/ 1 směr
- Ostrava cena 400,- Kč/ 1 směr
- Opava cena 400,- Kč/ 1 směr
- Nový Jičín cena 400,- Kč/ 1 směr
- Olomouc cena 400,- Kč/ 1 směr
- Prostějov cena 400,- Kč/ 1 směr
- Brno cena 300,- Kč/ 1 směr
- Velké Meziříčí cena 300,- Kč/ 1 směr
- Jihlava cena 250,- Kč/ 1 směr

Vybavení hotelu
V obou hotelích se nachází recepce 24h denně, restaurace, bar, venkovní bazén, sluneční terasa, lehátka u bazénu zdarma, wi-fi připojení (za poplatek), konferenční sál, výtah, trezor, úschovna zavazadel. Hotely nenabízejí možnost půjčení ručníků na pláž. Klienti mohou využívat společné prostory, vč. bazénů a sluneční terasy obou hotelů.
Vybavení pokoje
Pokoje s vlastním sociálním zařízením, terasa nebo balkon, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minilednička, trezor (za poplatek), klimatizace, telefon.
Stravování
PLNÁ PENZE formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k obědu a k večeři.
Pláž
Komplex se nachází cca 50 - 100 m od pláže Mar Menor s klidným a pozvolným vstupem do moře a cca 100 - 200 m od dlouhé krásné pláže Středozemního moře s jemným pískem. Plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) k zapůjčení u delegátky zdarma (oproti vratné kauci) - pozor - omezené množství!


UPOZORNĚNÍ: Název hotelu, ve kterém budete v rámci komplexu ubytováni, bude upřesněn cca 7 dní před odletem spolu s pokyny na cestu.

NÁŠ TIP: Hotelový komplex na ideálním místě mezi dvěma moři. V pěší vzdálenosti pláž Mar Menor, pláž Středozemního moře, Jelenní ostrov s léčivým bahnem, bary, obchůdky, restaurace, centrum Cabo de Palos s trhy konanými každou neděli.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné