Limak Limra Hotel & Resorts, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Kiris, 1.4.2018, Ultra all inclusive

Limak Limra Hotel & Resorts starstarstarstarstar

Limak Limra Hotel & Resorts
LM
Termín:
Načítám ... 1.4. – 8.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo zájezdu:133767558
13 581 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Limak Limra
Popis
Rozlehlý komplex jakoby stvořený pro aktivní dovolenou nejen u dlouhé písečno-oblázkové pláže.
Poloha
5* hotel v letovisku Kiris na ploše 22 000 m2 vklíněný mezi lesy zarostlé pohoří, pomerančové plantáže a blankytné modré moře, vzdálen od letiště 60 km a letoviska Kemer 5 km.
Rychlý přehled
aquapark s 5 tobogány
7 á la carte restaurací
sportovní vyžití
spa centrum
Stručná poloha
přímo u dlouhé písečno-oblázkové pláže
60 km od letiště
5 km od Kemeru
na ploše 22 000 m2
Pojmenování upoutávky 1
Aquapark s 5 tobogány
Popis upoutávky 1
Rozsáhlý aqupark se 4 venkovními a 1 krytým bazénem o celkové rozloze 4500 m2. Vnitřní bazén je v zimě vyhříván.
Vybavení hotelu
v několika oddělených budovách se nachází 867 pokojů, lobby s recepcí, internet, hlavní restaurace, 7 á la carte restaurací, 6 barů, pub, amfiteátr, disko, kino, 4 bazény, aquapark s 5 tobogány, dětský bazén, klub a hřiště, vnitřní bazén (300 m2),
hřiště na volejbal, basketbal, 2 tenisové kurty, squash, hrací automaty, kulečník, elektronické hry, šipky, stolní tenis, potápění, SPA centrum s fitnes, saunou, párou, masážemi. Hotel organizuje každodenní animační programy. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu.
Vybavení pokoje
2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, radio, centrální klimatizaci, minibar, trezor a balkon.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj park room s 1 přistýlkou
Popis zařízení 1
2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro děti mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, rádio, centrální klimatizaci, minibar, trezor a balkon.
Pojmenovani_zarizeni_2
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s 1 přistýlkou
Popis_zarizeni_2
2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro děti mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, rádio, centrální klimatizaci, minibar, trezor a balkon.
Pojmenovani_zarizeni_3
Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře a bazén se přistýlkami
Popis_zarizeni_3
2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, rádio, centrální klimatizaci, minibar, trezor a balkon.
Stravování
Ultra All inclusive.
Náš názor
rozlehlý komplex jakoby stvořený pro aktivní dovolenou nejen u dlouhé písečno-oblázkové pláže.
Odkaz na www
http://www.limakhotels.com
Www odkaz popis 1
www.limakhotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní pojištění.
Titulek1
testPobytTitulek
Popis1
testPobytPopis
Cena1
testPobytCena
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem naší cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Před odletem na Vaši dovolenou si prosím zkontrolujte platnost Vašeho cestovního dokladu dle podmínek vstupu do dané země.

Ke vstupu do Egypta musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 6 měsíců po návratu z dané destinace.

Ke vstupu do Turecka musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 150 dnů od data vstupu na území Turecka.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK