Panorama, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 2.6.2018, Bez stravy
Panorama
LM
Termín:
2.6. – 9.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129449571
5 170 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

1300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Panorama Studios
Ubytování
hotel nabízí dvoulůžková studia s možností 2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlkou pro dospělého a 1 přistýlkou pro dítě. Pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC, klimatizací, trezorem, vybavenou kuchyňkou a verandou. Úklid probíhá 2x týdně, stejně tak výměna ručníků a lůžkovin.
Poloha
hotel se studii v zahradách se nachází v kopci na okraji živého letoviska Faliraki, 1,5 km od pláže Ladiko a centra letoviska s obchody, bary a tavernami a 30 km od letiště v Rhodu. 5 min chůze od hotelu je autobusová zastávka se spojením do letovisek Lindos, Rhodos, Charaki a další. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.
Pláž
cca 1500 m od pláže
Vybavení
K hotelovému vybavení patří vstupní hala s recepcí, Internet, WiFi zdarma v prostorách bazénu, žehlička k zapůjčení, snack bar u bazénu se SAT TV, venkovní bazén s terasou se slunečníky a lehátky, vodní sporty na pláži.
Služby za poplatek
Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, internet, trezor, klimatizace.
Pro děti
dětský bazén, hřiště.
Strava
vlastní stravování.
Snídaně: bufetové snídaně
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Travel Planet s. r. o., IČ 27405141. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK