Vivas, Albánie, Drač, 7.8.2017, All inclusive
Vivas
LM
Termín:
7.8. – 14.8.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:109188890
13 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel VIVAS
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky- rozkládací gauč (cca 24m2) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, individuálně ovladatelnou klimatizací, WIFI (zdarma), chladničkou, balkonem s posezením, výhledem do ulice, přímý výhled na moře za příplatek.
Poloha
Hotel disponující 73 pokoji sestávající z jedné pětipatrové budovy se nachází cca 2 km od města Durres, nejbližší obchůdky a bary jsou od hotelu vzdáleny cca 50 m. Letiště v Tiraně je vzdáleno cca 33 km.
Sport a zábava
Malá posilovna, dětské hřiště.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 1 výtah, restaurace, bar, bazén se sladkou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), parkoviště, WIFI (zdarma), trezor na recepci (zdarma).
Stravování
All inclusive formou plné penze, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, odpolední snack.
Pláž
Veřejná písčitá pláž Vivas s vymezenou částí pro hotelové hosty s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži (zdarma).
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK