Vivas, Albánie, Drač, 7.8.2017, All inclusive
Vivas
LM
Termín:
Načítám ... 7.8. – 14.8.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:109188890
16 990 Kč (-1 %)
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (cca 24 m2) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, individuálně ovladatelnou klimatizací, WIFI (za poplatek), chladničkou, trezorem (za poplatek), balkonem s posezením, výhledem do ulice, přímý výhled na moře za příplatek.
Poloha
Hotel disponující 73 pokoji sestávající z jedné pětipatrové budovy se nachází cca 2 km od města Durres, nejbližší obchůdky a bary jsou od hotelu vzdáleny cca 50 m. Letiště v Tiraně je vzdáleno cca 33 km.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, bazén se sladkou vodou, brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), směnárna, parkoviště, konferenční místnost, WIFI (za poplatek), prádelna.
Sport a zábava
Malá posilovna, dětské hřiště.
Stravování
All inclusive formou plné penze, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, odpolední snack.
Pláž
Veřejná písčitá pláž Vivas s vymezenou částí pro hotelové hosty s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži (zdarma).
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházejícími z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem naší cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Před odletem na Vaši dovolenou si prosím zkontrolujte platnost Vašeho cestovního dokladu dle podmínek vstupu do dané země.

Ke vstupu do Egypta musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 6 měsíců po návratu z dané destinace.

Ke vstupu do Turecka musí být cestující občan ČR vybaven cestovním dokladem vydaným v ČR platným nejméně 150 dnů od data vstupu na území Turecka.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou smlouvu o zájezdu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK