Proč právě s LAST.CZ na dovolenou?

Garantujeme stejné ceny jako cestovní kanceláře

U všech nabízených zájezdů na našem webu najdete stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře včetně všech slev a bonusů. Cena zájezdu nikdy není navýšena. Pokud máte u příslušné cestovní kanceláře věrnostní nebo jinou slevu, prosím upozorněte nás. Stejnou slevu můžete uplatnit i u nás. Při nákupu zájezdu lze využít benefit body. Umožňujeme i prodej zájezdu na fakturu od zaměstnavatele.

Nabízíme zájezdy od pojištěných cestovních kanceláří

Všechny zájezdy na našem webu jsou od pojištěných cestovních kanceláří. Spolupracujeme s největšími hráči na trhu i s menšími pořadateli zájezdů, kteří se zaměřují na určitou oblast. Své partnery si pečlivě vybíráme a zájezdy problematických cestovních kanceláří zásadně neprodáváme.

Jsme cestovní agentura s tradicí

Jsme rodinná firma a zájezdy prostřednictvím internetu prodáváme již od roku 1999. Byli jsme na českém trhu jako první (Cosmopolitan Travel, s.r.o.). Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností s klienty i partnerskými cestovními kancelářemi. Vždy jsme preferovali kvalitu před kvantitou. Pro nás není na prvním místě nárůst obratu a výnos z prodeje firmy, ale profesionální a rychlý servis při zprostředkování dovolené pro klienty, kteří ocení úsporu času a námi nabízené služby. Podnikání v cestovním ruchu se věnujeme dlouhodobě a naše práce nás stále baví. Více o historii firmy najdete zde.

V roce 2012 jsme se stali i cestovní kanceláří

V létě 2012 jsme získali koncesi a stali se i cestovní kanceláří. Reagovali jsme tak na žádost našich stálých klientů. Jsme samozřejmě řádně pojištěni proti úpadku u ČPP,a.s. Specializujeme se na zajištění individuální dovolené „šité na míru“ dle požadavků klienta v různých destinacích a hotelech vyšších cenových kategorií. Služba je určena především pro náročné klienty, kteří jsou samostatní a jazykově vybavení. Snažíme se nabídnout individuální přístup ke klientovi a kvalitní služby za rozumnou cenu. Vyzkoušejte nás. Při zajištění ubytování jsme levnější než www.booking.com a rádi Vám připravíme nabídku dle požadavku.

Naši koncesní listinu najdete zde.

Aktuální doklad o pojištění naší cestovní kanceláře si lze prohlédnout zde.

Náš tým

Devizou naší společnosti je stabilní a zkušený tým prodejců. Někteří u nás pracují již od začátku podnikání, máme minimální fluktuaci zaměstnanců. V hlavní sezóně spolupracujeme se stále stejnými a osvědčenými brigádníky z řad vysokoškolských studentů. S mnoha klienty máme již několik let velmi přátelský vztah a každoročně nám prokazují svou důvěru a loajalitu při zajištění své dovolené.

Výběr cenově výhodných zájezdů na jednom místě

Na našem webu najdete tisíce katalogových i last minute zájezdů českých a německých pojištěných cestovních kanceláří. Veškeré informace poskytujeme přehledně na jednom místě a v jednotné formě. Můžete si v klidu srovnat cenu zájezdu nebo pouze hledat inspiraci pro další cestu. Šetříme Váš čas i peníze!

Denně aktuální nabídka last minute

Od začátku našeho působení na trhu jsme se specializovali na prodej last minute zájezdů. Rychlým rozhodnutím můžete za cestování ušetřit tisíce! Aktualizace dat probíhá několikrát denně. Cenově nejvýhodnější nabídky pro časově flexibilní klienty najdete v záložce „KLIKNI A LEŤ“ - odlety do 7 dnů. V letních měsících běžně odbavujeme klienty na zájezd s odletem v příštích hodinách či druhý den ráno. Víme, která cestovní kancelář má ještě volná místa za výhodnou cenu!

Známe nabízené destinace

Většinu nabízených destinací dobře známe. Poradíme Vám, co máte od příslušné země či oblasti očekávat. Máme zpětnou vazbu od našich klientů a rádi Vám s výběrem vhodného hotelu pomůžeme. Pokud požadovaný typ zájezdu nenajdete na našem webu, prosím kontaktujte nás.